Mărturia unei paciente cu COVID-19: ”Sunt dovada vie că virusul există și e periculos. M-am născut a doua oară, medicii mi-au salvat viața!”
O pacientă în vârstă de 33 de ani, aflată la un pas de moarte din cauza agravării COVID-19, a fost salvată datorită profesionalismului medicilor secției de Anestezie și Terapie Intensivă,…