De Ziua Mondială a Sănătății (7 aprilie 2026), cetățenii sunt invitați la testări gratuite de glicemie și tensiune arterială, în Policlinică.
Spitalul Județean de Urgență Alba Iulia, în parteneriat cu Consiliul Județean Alba, marchează Ziua Mondială a Sănătății prin organizarea, în data de 7 aprilie 2026, a unei acțiuni dedicate prevenției…
